SYSTEM CS77

SYSTEM CS77 – System izolowanych termicznie okien i drzwi

CS 77 to trójkomorowy system okienno-drzwiowy z termoizolacją. System dostępny w bardzo bogatej ofercie wszelkiego rodzaju okien i drzwi otwieranych zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz, w różnych stylach architektonicznych.

Należy do serii Concept system �, systemu modułowego do stolarki aluminiowej, obejmującego szeroki wybór w pełni wymiennych profili aluminiowych i akcesoriów.

Głębokość konstrukcyjna okna:
Profil ościeżnicy: 67 mm
Profil skrzydła: 77 mm

W systemie CS 77 można stosować różnego typu wypełnienia, do 53mm grubości.

Wysoki poziom izolacji termicznej:
Zostaje osiągnięty dzięki paskom poliamidowym o kształcie omegi wzmocnionym włóknem szklanym o wysokości 32mm, które posiadają dodatkowe przegrody.

Bardzo dobra wodoszczelność:
Podwójne uszczelki pomiędzy ościeżnicą i skrzydłem oraz lokalizacja otworów drenażowych w najniższych częściach profilu.

Szeroki zakres kolorów:
CS 77 to ponad 500 błyszczących, matowych, metalicznych kolorów według wzornika RAL oraz kolory anodowane, imitujące stal nierdzewną i drewno.

Gwarancja:
Firma Reynaers udziela 10-cioletniej gwarancji na system CS 77.
Certyfikat ISO 9001 zapewnia profesjonalną i sprawną obsługę.

Współczynnik przenikania ciepła:
Uf = 1,9 – 2,6 W/m2K (w zależności od kombinacji profili ościeżnica/skrzydło)

Izolacyjność akustyczna:
Rw = 36 (-1;-4) dB / 42(-2;-4) dB (w zależności od rodzaju szklenia)drzwi i okna aluminiowe, drzwi stalowe, Ścianki działowe, fasady, ogrody zimowe, balustrady, okna szczecin, okna pcv szczecin, producent okien szczecin, tanie okna szczecin, ciepłe okna szczecin, ceny okien PCV, okna plastikowe, okna PCV, okna PVC, drzwi aluminiowe, okna aluminiowe, producent okien